הילה פינטו

עורכת דין ומגשרת לענייני משפחה

להתגרש מבלי לפרק את הבית

התמחויות המשרד

נעים להכיר

 בחרתי בתחום של דיני משפחה בכדי לשנות עוולות ולעשות תיקון על החוויה שעברתי בעצמי בעבר. אותה חוויה אישית הולידה אצלי את תחושת השליחות הגדולה הזו שאיתה אני מגיעה לטפל בכל מקרה ומקרה.

החזון שלי הוא לטפל בתיקי גירושין בדרך מכבדת ומכובדת, בדרך של סובלנות וגישור לטובת שני הצדדים ובעיקר לטובת ילדיהם.
אני מאמינה שכל עוד אפשר להגיע להסכם בדרך של הידברות, עדיף להימנע מלהילחם בבית המשפט. זו הסיבה שאני תמיד דואגת למצוא יחד עם הלקוחות שלי את החוט המחבר ואת המשותף ביניהם ותמיד שואפת שהצדדים המעורבים יהיו אלו שיחליטו בעצמם כיצד ינוסח ההסכם ביניהם מתוך אותו חוט מקשר.


אחרי שנים של ניסיון אני מבינה שדרך הפעולה הבריאה הזו מגבירה את מחוייבות כלל הצדדים לכיבוד ההסכם וקיומו ומובילה את כל המעורבים על דרך נעימה יותר לפתרון אידיאלי ככל הניתן.

בנוסף, משרדי מטפל בתביעות להסדרת זמני שהות כאשר מדובר במקרים של ניכור הורי.
תסמונת הניכור ההורי היא תופעה המתארת מצב בו הילד מבטא ניכור עמוק כלפי אחד מהוריו, לעיתים קרובות על רקע הסתה נגדו, כאשר אין סיבה נראית לעין לכך.
התופעה אינה מוכרת למרבית האוכלוסיה, אך משפיעה לרעה על אלפי ילדים בשנה.

קשה להאמין כמה כאב, חוסר אונים, בדידות וצער חווה הורה שנקלע למצב כזה עם ילדיו.
ניכור הורי מהווה סיוט קשה לכל הורה ומבטאת את אחד הגדולים שבפחדיו, אך היא אינה בהכרח הרת גורל. ניכור הורי יכול לבוא לידי ביטוי בדרגות שונות. במקרים של ניכור הורי, הצד המסית לא יסכים לרוב להליך גישור, והדרך להתמודד עם המצב תהיה בין השאר להגיש תביעה משפטית.
במקרים בהם בית המשפט מקבל את טענת התביעה לניכור הורי, נקבעים אמצעי פיקוח ואכיפה של גורמים מקצועיים וכן טיפול פסיכו-משפטי תחת צו בית משפט. ההורה המסית מחויב להביא את הילד לטיפול בכדי להביא לחידוש הקשר. עקב המניפולציות הרגשיות שהופעלו על הילד ו'שטיפת המוח' שעבר, יש צורך בטיפול מסוג זה בכדי שיהיה אפשר להביא לשינוי ולהתקרבות להורה המנוכר. במקרים קשים יכול לנקוט בית המשפט בסנקציות כלפי ההורה המסית, דוגמת קנסות ואף מאסר.

השליחות שלי ממש בוערת בי מבפנים, ולכן אני גם מתנדבת במסגרת תוכנית הסיוע של לשכת עורכי הדין ומטפלת פרו בונו (בהתנדבות) בתיקים בתחום המשפחה.

לקוחות ממליצים

עו"ד הילה, מי שהפניתי אלייך פשוט אמרה לי שהיית מקצועית ועזרת לה ממש בסוגייה שלך ומעבר למקצועיות שאת פשוט מהממת ואנושית ואין ספק שזה לא פחות חשוב. אז תודה רבה וכמובן זה רק הסיפתח מבחינתי להעביר לך הפניות נוספות אחרי הקומפלימנטים שקיבלת כאן 🙂
העברתי להילה לקוחה שפנתה אלי כי בעלה נחוש להתגרש. התרשמתי שהילה עובדת מתוך כוונה לסיים את ההליכים בפשרות. הילה מצליחה להבחין בזרמי העומק שפועלים בין בני זוג ויודעת להתיחס במקצועיות כדי לפרום את הקונפליקט בדרכים הוגנות. הילה מקצועית ובעלת ניסיון
הילה סופר מקצועית ובנוסף עם לב ענק ורגישות כלפי הלקוחות שלה שנמצאים במצבים לא פשוטים. למצוא שילוב כזה של חכמה, כישרון עם תשוקה לעזור ורגישות זה נדיר, ולהילה יש את כל אלה. תפגשו איתה, תקשיבו להרצאות שלה ותבינו על מי מדובר
אני שמח להמשיך איתך את השירות-אין לי ספק שתלווי אותי בתהליך הסכם הגירושין באופן הכי מדוייק ורגיש בדיוק כמו שאת יודעת-תודה עלייך.
כמאמנת מנטלית אני סומכת על עו"ד הילה פינטו ב-100% כאשר אני מפנה אליה לקוחות שזקוקים לייעוץ בנושא ניכור הורי וייעוץ משפחתי. בטוחה בך ותודה עלייך ועל המקצועיות שלך!
ההרצאה על ניכור הורי, שפכה אור על נושא כל כך חשוב. הרצאה מרתקת, במיוחד ללמוד על ההשפעה שיש לניכור ההורי על הילדים לאורך חייהם הבוגרים. תמשיכי לעשות טוב!
הילה היא עורכת דין שקודם כל שמה לנגד עיניה את טובת המשפחה. בהרצאה איך לזהות ניכור הורי היא מביאה המון דוגמאות נותנת הסברים כיצד לפתור סכסוכים מסוג זה. ממליצה בחום!
Previous
הבא

השאירו פרטים ואחזור אליכם

דילוג לתוכן